לימודים הם שלב חשוב המקנה לאדם את הרקע התיאורטי והמעשי לתחום בו הוא רוצה לעסוק. צעירים רבים לפני לימודים מתלבטים מהו הכיוון שלהם ולאילו לימודים להירשם. הנדסת תוכנה הא אחד התחומים המבוקשים ביותר והלימודים נחשבים יוקרתיים ומבוקשים. ישנם לא מעט סטודנטים ירושלמים שמרחיקים לאזורים אחרים כדי ללמוד הנדסת תוכנה. עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בירושלים מציעה לימודי תואר בהנדסת תוכנה בירושלים קרוב לבית וללא צורך במעבר דירה במיוחד למטרת לימודים. קחו חיסכון כספי יחד עם רמת לימודים מצוינת וקבלו מקום אידיאלי ללימודי תואר בהנדסת תוכנה בירושלים.

מכינה ייעודית להנדסה

בין אם מדובר על לימודי תואר בהנדסת תוכנה בירושלים או במקום אחר, תנאי הקבלה ברוב המוסדות האקדמיים לתואר זה הם גבוהים. לכן, מכינה ייעודית להנדסה כפי שמפעילה עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה יכולה להיות כלי מצוין שיאפשר לסטודנטים שלא עומדים בתנאי הקבלה באופן רגיל להצליח ולהתקבל. מכינה ייעודית להנדסה מופעלת בעזריאלי כך שתהיה רלוונטית למועמדים רבים ככל האפשר, כולל מועמדים לתואר ראשון בהנדסת חשמל או לימודי אלקטרוניקה. המכינה מופעלת במסלולי בוקר וערב, ישנה מכינה שנתית וסימסטריאלית, כולל מתמטיקה מוגברת. כך מגיעים הסטודנטים לשנת הלימודים עם ביטחון ומוטיבציה.

לימודי אלקטרוניקה

מהנדס אלקטרוניקה מקצוע נחשב ויוקרתי ולכן לימודי אלקטרוניקה הם תחום מבוקש הנלמד בעזריאלי מכללה להנדסה. לימודי אלקטרוניקה במכללה משולבים עם תואר ראשון בהנדסת חשמל כך שהסטודנטים מרוויחים רווח כפול. בוגרים שסיימו את המסלול בהצלחה ישתלבו היטב בשוק העבודה לא פחות מבוגרי לימודי תואר בהנדסת תוכנה בירושלים. לימודי אלקטרוניקה במכללה מעניקים לסטודנטים כלים מעשיים ותיאורטיים נרחבים הנדרשים להם כבסיס לבניית קריירה בתחום. המרצים במכללה מגיעים מחברו הייטק ומעורים היטב בצרכים העכשוויים של החברות ובנושאים שחייבים להכלל בתוך לימודי אלקטרוניקה.

תואר ראשון בהנדסת חשמל

תואר ראשון בהנדסת חשמל נחשב לאחד התארים המאתגרים ביותר. סטודנטים לתואר ראשון בהנדסת חשמל במוסדות שונים בארץ מסיימים את התואר "עם הלשון בחוץ". בעזריאלי מכללה להנדסה בירושלים לימודי תואר ראשון בהנדסת חשמל נלמדים ברמה גבוהה מאוד אך האווירה הנעימה, הצעירה, המקום המשפחתי והחמים מאפשרים ללמוד לתואר ראשון בהנדסת חשמל כמו גם לימודי תואר בהנדסת תוכנה בירושלים בתחושה נוחה תוך שמירה על מוטיבציה גבוהה וביטחון. הסטודנטים יודעים שיצליחו להתמודד  גם עם אתגרים הנראים לא פשוטים. המרצים עומדים לרשות הסטודנטים בכל בעיה או שאלה וישנו גם שיתוף בין הסטודנטים. כך צולחים גם את הלימודים המאתגרים ביותר.

קרא עוד