לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון  .B.Sc לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון B.Sc.

לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון .B.Sc
פרופ' רחל בן אליהו - ראש המחלקה תואר ראשון בהנדסת תוכנה - לימודי הנדסת תוכנה

מהי הנדסת תוכנה?

הנדסת תוכנה היא מקצוע דינמי וחדשני, מוכר ומוערך. הנדסת תוכנה עומדת כיום בתפקיד מרכזי בשיפור איכות החיים ובייעול המשק הכלכלי של המדינה. כמעט כל הפעילויות בחברה המודרנית, ובכל התחומים – בנקאות, רפואה, תעופה, אנרגיה ותקשורת – מבוססות על תוכנה.
פיתוח ותכנון מערכות תוכנה מתקדמות הוא תחום ההתמחות של מהנדס התוכנה.

מהו מהנדס תוכנה?

מדובר במקצוע יצירתי ושאפתני ששכרו בצידו, המשפיע על תחומי פיתוח רבים וחשובים ומצמיח רעיונות עסקיים למכביר. ההתקדמות הטכנולוגית המואצת היא מקור בלתי נדלה לאתגרים חדשים ופורצי דרך בתחום הנדסת התוכנה. בחיי היומיום אנחנו נעשים תלויים יותר ויותר בתפקודן היעיל והתקין של מערכות תוכנה מורכבות. לפיכך, הולך וגובר הצורך במהנדסי תוכנה המבינים לעומק את המורכבות והסיכונים של תהליך פיתוח התוכנה.

לימודי הנדסת תוכנה

לימודי הנדסת תוכנה לתואר ראשון כמו לימודי הנדסה ככלל דורשים השקעה מרובה. המאמץ וההשקעה יניבו פירות בסיום הלימודים, כשהבוגרים ייצאו עם מקצועות מבוקשים ויוקרתיים לאחר שרכשו את ההכשרה היסודית ביותר והכלים המתקדמים ביותר לקראת השתלבות מוצלחת בשוק העבודה. אין ספק שלמקצוע מהנדס תוכנה שכר שבהחלט שווה את המאמץ.

עזריאלי מכללה ללימודי הנדסה הנה אחת מהמוסדות המובילים בישראל ללימודי תואר הנדסת תוכנה המכשירה מהנדסים ברמה אקדמית גבוהה ואיכותית.

אולי יעניין אותך גם:
– תואר שני בהנדסת תוכנה
 הנדסה אזרחית וסביבתית
– הנדסת תוכנה או מדעי המחשב
 כל מה שרציתם לדעת על לימודי הנדסה

משתפים איתנו פעולה
הצטרפו אלינו מלא/י פרטים
אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה
יעוץ ורישום פועל בימי א-ה בין השעות 9:00 – 19:00 | טלפון: 9087*