סטודנטים בשיעור עם פרופ' ישראל רינגל - המחלקה להנדסת פרמצבטית ספר טלפונים

ספר טלפונים – סגל המכללה




במידה ואין מספר טלפון ישיר, נא חייגו 02-6588000 והקישו את מספר השלוחה המבוקשת.
לשליחת דואר אלקטרוני, נא להקליק על השם המבוקש.
פקס המכללה: 02-6588001

שם תפקיד טלפון ישיר  שלוחה
אבו טועמה סאוסן  רכזת שיווק ויצירת הזדמנויות לבני החברה הערבית  02-6591824 1824
ד"ר אבו עמאר איימן סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצטבית 02-6591835 1835
ד"ר אבירם רפי מנכ"ל 02-6588002 8002
ברודנר אמיר סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6588009  8009
אביב ברוך ראש צוות אחזקה 02-6591841 1841
ד"ר אבישי דוד מנהל מעבדות תעשייה וניהול 02-6591848 1848
אדלר מעיין מנהלת חשבונות 02-6588069 8069
ד"ר אוברוצקי אושרית סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591807 1807
ד"ר אופק אלמוג רקפת סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חומרים מתקדמים, יו"ר ועדת קבלה 02-6588067 8067
פרופ' אזהרי רוזה נשיאה 02-6588008 8008
ד"ר אזולאי דורון סגל אקדמי, ראש תחום פיסיקה, ראש יחידת המחקר 02-6591849 1849
אטיאס אורטל עוזרת אדימנסטרטיבית- מנהל הסגל 02-6588077 8077
ד"ר אייזנברג אלכס סגל אקדמי, ראש תחום מתמטיקה 02-6588085 8085
אילן אנה רכזת רכש ומכרזים 02-6591865 1865
אליהו ענבל מנהלת רכש ומכרזים 02-6588012 8012
ד"ר אללוף מרים סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה, ראש תכנית מח"ר 02-6591866 1866
אלמדוי אתי יועצת אקדמית, מרכז יעוץ ורישום 02-6588046 8046
אסולין רחל עוזרת אדמיניסטרטיבית 02-6588056 8056
אסנת ענבל סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות 02-6591842 1842
פרופ' אקסמן יעקב סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה, ראש התכנית לתואר שני וראש תכנית המצטיינים ע"ש גיטה שרובר 02-6591859 1859
ד"ר בוריס ביגון סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591838 1838
בורץ יהודה מיישם ומטמיע מערכות 02-6588036 8036
בלוסטוצקי דינה  רכזת ארגון בוגרים והכוון תעסוקתי 02-6591883 1883
פרופ' בן אליהו זוהרי רחל סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6588075 8075
בן דוד רחלי רכזת מדור סיוע 02-6591802 1802
ד"ר בן צבי דורון סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6591850 1850
בן-שימול בלה ראש צוות רכזות מחלקה 02-6588057 8057
ד"ר בנק מרים סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591809 1809
בסקין אהרון סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצבטית
בראשי מורן מנהלת פיתוח תכניות לימוד 02-6588043 8043
ד"ר ברכץ דידה סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591813 1813
ברנס שמרית יועצת קורסים 02-6591868 1868
ד"ר ברסקי בנימין (יבגני) סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6591840 1840
גבאי אבי אחראי שיפוצים ושיפור פני הקמפוס 02-6591814 1814
גבאי אבי אחראי מחסן 02-6591871 1871
ד"ר גור ערן ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6588037 8037
גיל אבינועם מנהל בינוי 02-6588005 8005
ד"ר גילון תמר סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצטבית ויו"ר ועדת בטיחות והיחידה לקידום ההוראה והלמידה 02-6591806 1806
גלעד אורן מנהל פרויקטים, מחלקת בינוי 02-6588068 8068
גרץ אנה מנהלת מעבדת אלקטרוניקה 02-6591832 1832
דדון הודיה יועצת אקדמית, מרכז יעוץ ורישום 02-6588047 8047
ד"ר דוידוב פנחס סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשיה וניהול 02-6591819 1819
ד"ר דורון פנחס סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות 02-6591837 1837
רו"ח דניאל יצחק מנהל אגף כספים 02-6588034 8034
דנקר חגית מנהלת חשבונות ראשית 02-6588064 8064
דר הדר ראש מנהל אקדמי 02-6588052 8052
הדאיה יעל מדור שכר לימוד 02-6588070 8070
ד"ר הורוביץ רוני סגל אקדמי, ראש המחלקה להנדסת תעשייה וניהול ותובע בוועדת ערעורים 02-6588076 8076
הראלי שלמה סגל אקדמי, מתמטיקה 02-6588089 8089
וולף סוזנה יועצת המכללה והמכינה 02-6588031 8031
וינברג יבגני מנהל מעבדת פיזיקה 02-6591856 1856
ולוך ינאי מנהל מעבדת חומרים מתקדמים 02-6591854 1854
ולרשטיין רומן אחראי בטחון ובטיחות 02-6588092 8092
זיגדון גילי רכזת פרויקטים, מדור סיוע ומעורבות חברתית 02-6591882 1882
ד"ר זילברמן משה סגל אקדמי, ראש המחלקה להנדסת מכונות 02-6591812 1812
חביב אביגיל מזכירת לשכה 02-6588099 8099
חזן דוד מיישם מערכות מידע 02-6588097 8097
חן חרות יועצת אקדמית, מרכז ייעוץ ורישום 02-6588041 8041
חן ענת מנהלת משאבי אנוש 02-6588035 8035
ד"ר חסין יהודה ראש המחלקה להנדסת תוכנה 02-6588080 8080
ד"ר חסלבסקי ויטלי סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות, דיקן הסטודנטים 02-6591826 1826
טל נסימי לימור רכזת מחלקה 02-6591846 1846
טפליה גלי סגל אקדמי, מתמטיקה 02-6591845 1845
טרייטל נח לבורנט 02-6588022 8022
ד"ר יגל ראובן סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6588044 8044
יזדי שרית עוזרת בכירה למנכ"ל 02-6588030 8030
יחיאל עוז רכז רכש ומכרזים 02-6588015 8015
ינובסקי ורוניקה חשבת שכר 02-6588065 8065
יפה נועה רכזת חדשנות ויזמות לתכנית האקסלרטור 02-6588033 8033
כהן יהונתן אחראי מערך helpdesk ואיש סיסטם 02-6588062 8062
כהן עינת לבורנטית ומנהלת מעבדות פארמה 02-6588022 8022
כץ קרול ספרנית 02-6588060 8060
ד"ר לוי אבי סגל אקדמי, מתמטיקה 02-6591815 1815
לוי נפתלי לבורנט במעבדות טכנולוגיות פרמצבטיות 02-6588022 8022
לוסקי שלום מנהל אחזקה 02-6588084 8084
ליאני רועי מחשוב ואינטגרציה 02-6588051 8051
לילינטל יעל חשבת 02-6588059 8059
לינצר נעמה מנהלת המכינות הקדם אקדמיות 02-6588018 8018
ד"ר לסט חגית סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591852 1852
ד"ר לצטר יעל סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חומרים מתקדמים  02-6591834  1834
מויאל שרון  מנהלת מרכז ייעוץ ורישום 02-6588038 8038
מוקד חיה רכזת פר"ח 02-6581878 1878
מור יוסף חן רכזת מחלקה 02-6588003 8003
מזרחי מיכאל מנהל תחום חדשנות ויזמות 02-6591869 1869
מרק מעיין רכזת נגישות וטכנולוגיות מסייעות 02-6588066 8066
פרופ' מנור איתן יועץ הנשיא לעניינים אקדמיים ;
ראש המחלקה להנדסת חומרים מתקדמים
02-6588072 8072
נווה יאיר סמנכ"ל מערכות מידע ומחשוב 02-6588061 8061
סיסו עדי מנהלת מדור סיוע ומעורבות חברתית 02-6588048 8048
ד"ר סליקטר ירון סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, יו"ר ועדת ערעורים 02-6591862 1862
סמג'ה אביגאל רכזת מחלקה 02-6591805 1805
ד"ר ספדי מחמוד סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות 02-6591873 1873
ד"ר ספז רות סגל אקדמי, ראש תחום כימיה, יו"ר ועדת הוראה 02-6588054 8054
סרברו ג'ודי מנהלת פיתוח משאבים 02-6591810 1810
עוז תמר מנהלת פרויקטים, מנהל הסגל 02-6588058 8058
עזני זוהר חשמלאי 02-6591851 1851
ד"ר פורמן איתי סגל אקדמי, תחום פיזיקה 02-6588081  8081
פז אורי מנהל שיווק 02-6591896 1896
ד"ר פינטו גבי סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול, אחראי אקדמי- המכינה הקדם אקדמית 02-6591843 1843
פיק פאעל זהר רכזת שיווק 02-6591823 1823
ד"ר פיש כץ אליסון ראש תחום אנגלית 02-6588073 8073
פרגמניקוב לילי אחראית פרוייקטים, רשות המחקר, חדשנות ויזמות 02-6588033 8033
פריד שם טוב דבורית ראש צוות, מרכז ייעוץ ורישום 02-6588039 8039
צברי עינת רכזת המכינה הקדם אקדמית 02-6588028 8028
צוק שרית  מנהלת ארגון הבוגרים והכוון תעסוקתי 02-6588032 8032
ד"ר צור דוד שמרית סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6591872 1872
ד"ר קאסם היתם סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות, ממונה מוסדי להרחבת נגישות ההשכלה הגבוהה לחברה הערבית 02-6591829 1829
קרביץ אשר סגל אקדמי, פיזיקה 02-6591836 1836
ד"ר קשי גיא סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6591844 1844
ד"ר ראם טלי סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצבטית, יו"ר ועדת משמעת 02-6591855 1855
רוזנפלד טטאינה סגל אקדמי, המחלקה לחשמל ואלקטרוניקה 02-6591853

1853

רוטפלד אורית מנהלת היחידה ללימודי המשך 02-6588049 8049
פרופ' רז נחום תמר סגנית הנשיאה לעניינים אקדמיים 02-6588078 8078
רחמימוב אליענה לבורנטית ואחראית חומ"ס 02-6588022 8022
שביל איריס מנהלת אגודת ידידים 02-6591822 1822
ד"ר שורץ אריאל סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6591861 1861
שושני רונית מנהלת מדור בחינות וציונים, מנהל אקדמי 02-6588053 8053
שטיינבוך ביאנה סגל אקדמי, מתמטיקה 02-6591839 1839
שטיינברג נטלי מדור שכר לימוד 02-6588071 8071
שיר יפית רכזת ועדת הוראה והמרכז לקידום ההוראה והלמידה, פיתוח אקדמי 02-6591860 1860
פרופ' שלו דבי ראש המחלקה להנדסה פרמצבטית 02-6591830 1830
ד"ר שמר אמיר סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6588050  8050
שם טוב מירה יועצת מכינות קדם אקדמיות 02-6588024 8024
רדין איה רכזת משאבי אנוש 02-6588023 8023
שלום אבי אחראי צוות ניקיון 02-6591828 1828
ישראלי מעיין מרכזת מדור בחינות, מנהל אקדמי 02-6588090 8090
שפירו משה איש סיסטם ומנהל מעבדת תוכנה 02-6591876 1876
שפנייר אסף סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6598093 8093
שריג טל ראש פיתוח אקדמי 02-6591821 1821
תבור שי סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה, ראש תחום תכנות 02-6588074 8074

 

 

מוזמנים להתייעץ איתנו