מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון
עו"ד עמית פרסיקו- סגן נשיאה ומנכ"ל המכללה

מנכ"ל חדש לעזריאלי, מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

הוועד המנהל של מכללת עזריאלי אישר בישיבתו האחרונה את המלצת וועדת האיתור למינויו של עו"ד עמית פרסיקו לסגן נשיאה ומנכ"ל המכללה.

עו"ד פרסיקו (42) הוא בעל תואר שני במשפטים, ורקע עשיר בשרות הציבורי ומערכת ההשכלה הגבוהה בישראל. בעבר שימש כראש מטה יו"ר המועצה להשכלה גבוהה ויועץ מקצועי בכיר לשר החינוך.

עו"ד פרסיקו שימש בשורה של תפקידים בכירים במגזר הציבורי, בין היתר במשרד התקשורת, במשרד החינוך, במשרד הכלכלה, ברשות החשמל, במשרד החוץ ובבית המשפט העליון.

כמו כן שימש כסמנכ"ל בארגון 'מעוז' הפועל לקידום תהליכי צמיחה חברתית וכלכלית באמצעות רשת מגוונת של מנהיגים מכלל החברה הישראלית.

עו"ד פרסיקו מחליף את ד"ר רפי אבירם שמונה למנכ"ל הטכניון.

נשיאת מכללת עזריאלי, פרופ' רוזה אזהרי ברכה על מינויו של עו"ד פרסיקו לתפקיד המנכ"ל וציינה שבחירתו נעשתה בסיום הליך מיון ארוך ויסודי פרופ' אזהרי הוסיפה כי עמית מביא עימו ידע וניסיון רב במערכות ציבוריות מורכבות בדגש על מערכת ההשכלה הגבוהה שיהוו נכס למכללה ושהיא משוכנעת בהצלחתו.

מנכ"ל המכללה, עו"ד פרסיקו: "מודה לועד המנהל של מכללת עזריאלי על הבחירה בי. מדינת ישראל זקוקה למהנדסים ולאקדמאים איכותיים שמחוברים למיומנויות העתיד שכבר כאן. שמח להצטרף למכללת עזריאלי, מוסד ירושלמי מוביל שחרט על דגלו את פיתוח החברה והתעשייה בירושלים ובישראל כולה.

הצטרפו ללימודי הנדסה בעזריאלי לפרטים נוספים

הצטרפו ללימודי הנדסה בעזריאלי
*שנה ראשונה חינם לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי