עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים והמרכז הרפואי "שערי צדק" זכו במענק של 6 מליון ₪ ממשרד החדשנות המדע והטכנולוגיה לפיתוח סטרטאפים בתחום הרפואה

התוכנית תתבסס על הידע המחקרי של רופאי שערי צדק ויכולות ההנדסה של מכללת עזריאלי

פרופ' רוזה אזהרי, נשיאת המכללה: "הזכייה במענק מהווה הוכחה נוספת ליכולות האקדמיות והטכנולוגיות הגבוהות של סגל המכללה ותלמידיה ולפעילות העניפה בתחום היזמות והחדשנות במכללה. ההתפתחויות המהירות בעולם הטכנולוגיה מאפשרות ליישם פתרונות מתקדמים וייחודיים לקידום הרפואה, ובשנים האחרונות התגבשו פרוייקטים משותפים של סגל המכללה וצוותי הרפואה של שערי צדק. אנו משוכנעים שמגמה זו תתעצם כעת בעקבות שיתוף הפעולה הייחודי במסגרת "מאיצי מדע" עם שערי צדק וסנט ג'וזף"

סמנכ"ל מו"פ בשערי צדק פרופ' דן טרנר: "מאז הקמת מערך המו"פ בשערי צדק לפני 7 שנים צמח המערך פי 5 וכיום אנו מובילים מאות מחקרים, עשרות שיתופי פעולה עם חברות סטארט-אפ ועוד. בזכות המענק נוכל להרחיב משמעותית את המערך ולקדם מחקרים ופיתוחים רבים לטובת הקהילה והמטופלים".

המרכז הרפואי "שערי צדק" ועזריאלי, מכללה אקדמית להנדסה ירושלים יחד עם בית החולים סנט ג'וזף זכו במענק בהיקף חסר תקדים של 6 מיליון ₪ לפיתוח סטרטאפים בתחום הרפואה. המענק ניתן במסגרת הקול הקורא "מאיצי מדע" של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה.

הצעת שערי צדק ועזריאלי כוללת תכנית בת שני שלבים הנשענת על יכולות פיתוח הטכנולוגיות הרפואיות של בית החולים באמצעות חברת "מדעית", ועל פעילותו של המאיץ לסטרטאפים AtoBe הפעיל בעזריאלי בשמונה השנים האחרונות.

לקריאה נוספת: https://www.gov.il/he/departments/news/most-news20212114

 

קרא עוד