מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון
גידי עציון

גידי עציון מונה לסגן נשיאה לחדשנות ופיתוח אסטרטגי

נשיאת המכללה והוועד המנהל של המכללה הודיעו על מינויו של גידי עציון לתפקיד חדש במכללה, סגן נשיא לחדשנות ופיתוח אסטרטגי.

פרופ' רוזה אזהרי, נשיאת מכללת עזריאלי, מסרה כי ההחלטה על איוש התפקיד החדש היא בשל הרצון לתת מענה הוליסטי לסטודנטים של המכללה, הנחשפים במסגרת לימודיהם לתעשייה לצד רצונם לצבור ניסיון מקצועי ומימוש רעיונות (סטארט אפים) שנוצרו תוך כדי לימודיהם.

פרופ' אזהרי הוסיפה כי לגידי יש את כל הניסיון והידע לקחת את המכללה קדימה בתחום לאור הניסיון רב השנים שיש לו בתחום הניהול הטכנולוגי באחת מהחברות המובילות בתחום בעולם.

גידי עציון, בעל תואר ראשון ושני במדעי המחשב מהאוניברסיטה העברית, שימש בשורה של תפקידי ניהול בתחום העסקי והטכנולוגי בחברת אינטל לאורך 21 השנים האחרונות. שימש כדירקטור בכיר וחבר הנהלת מרכזי הפיתוח של אינטל ישראל, ובתפקידו האחרון היה אחראי על אבטחת החומרה והתוכנה למחשבים האישיים, ותיאום אסטרטגיית האבטחה עם לקוחות אינטל ויצרני המחשבים.

גידי שימש בהתנדבות בשורה של תפקידים במגזר החברתי, בניהם: חבר בוועד המנהל של מכללת עזריאלי וחבר וועד ניהול אסטרטגיית הגיוון וההכלה באינטל ישראל.

במסגרת תפקידו יהיה אחראי על התחומים הבאים:

  • אקסלרטור AToBe והתוכניות הקשורות לפעילותו.
  • תוכניות החדשנות: JLM Impact בשיתוף האוניברסיטה העברית ובצלאל, מאיץ רמ"ה בשיתוף המרכז הרפואי שערי צדק, ורובע החדשנות שעתיד לקום בסמוך למכללה בשיתוף האוניברסיטה העברית, מכון לב ושערי צדק.
  • קשרי אקדמיה תעשיה
  • מרכז המצוינות והרצף החינוכי בהוראת ההנדסה
  • ניהול הקשרים והמיזמים הבינלאומיים והאקדמיים של המכללה
  • פטנטים ומסחור הקניין הרוחני של חברי סגל המכללה

גידי עציון: "אני מודה לנשיאת המכללה וההנהלה על האמון בבחירתי, ונרגש להכיר את הסגל האקדמי והמנהלי המקצועיים ומלאי המוטיבציה, והסטודנטיות.ים הרבים שמתחילים את חייהם המקצועיים שצוברים במכללה חוויות, ידע וכלים שישמשו אותם כל חייהם. בכוונתי למנף את ניסיוני בתעשייה ובעשיה החברתית, לטובת קידום המכללה, הסטודנטים והתעשיה בירושלים".

הצטרפו ללימודי הנדסה בעזריאלי לפרטים נוספים
הצטרפו ללימודי הנדסה בעזריאלי
*שנה ראשונה חינם לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי