טקס בוגרים 2015 טקס בוגרים 2015

טקס בוגרים 2015




הנדסת תוכנה

מחלקהשם מלארמת סיום
הנדסת תוכנה
ליטובקה אנטוןהצטיינות יתרה
יצחק צללפוניתהצטיינות יתרה
כהן מסלטון רזהצטיינות יתרה
הדר עוז אריאל שלמההצטיינות
ארטיומוב אלכסנדרהצטיינות
בראאונשטיין דניאלהצטיינות
ברסלבסקי ניקיטההצטיינות
לוי גיאהצטיינות
לוי אליהוהצטיינות
איסקוסנוב דנילהצטיינות
חיים- זדה חביבהצטיינות
פולונסקי יוריהצטיינות
זידמן עיליהצטיינות
עמדי מורהצטיינות
אבינזר עידן חיים
אדלר אורן
אלקלעי רחל
ארזי רותם
אשכולי גלעד
בוזגלו רועי
בן- דוד יוסף אייל
בן- טל אילן
בן- משה אושר
בן- שאול טל
בנימין אמיר
ברדוגו יוהן פנחס
ברזובסקי עופר
גל יניב
גרינברג נתלי
ווייל דן
וינריב אסף
זרגרי יובל
חאג- יחיא מועאוויה
חג'אזי טארק
חיים (רגב) ורד
טויטו יוני
טוכמן דב אשר
יצחק ירון
כהן איתי
כהן יוגב
לוי שי
מובצ'ן דמיטרי
נאור ערן
נבט בנימין
נג'אר אמיר
נגר ארז
נוביקוב ולדימיר
נוסרתי איתן
נחום אלירן
סאדר עיסאם
עבד אל רחמן אמג'ד
פוקס יואב
פחימה איתי
פיסטינר אדיר
צור (צומעי) נועם
קביטניצקי איגור
קליין איתי יחזקאל אברהם
קרנץ דוד אריה
רגבי בהאא
רזי יצחק
רעד מריאן
שטרנברג יורי
שכטמן דימה
שלום שמעוני הדס
שפיגלמן נחום
שפילמן משה
שפר עינת
שקורי אלי תורג'מן ניר


הנדסה פרמצבטית

מחלקהשם מלארמת סיום
הנדסה פרמצבטית
יצחק יונית הודיההצטיינות יתרה
פורמן טובה אסתרהצטיינות יתרה
אליאס מורןהצטיינות
ארביב לירזהצטיינות
בן- שושן ג'והאנההצטיינות
דוד שניהצטיינות
וינר נטליהצטיינות
פולק מרדכי חייםהצטיינות
פנחסוב שריתההצטיינות
קלר גיאהצטיינות
אליהו הילה
אמר כהן רותם
בונן שני
בלואשוילי ישראל
בן- שמחון לי
בן- חמו שמואל
בנימוביץ' אירה
ברק מיסון
גל-עד קרינה
גרימברג זיו
דוידיאן הילה
דקר נופר
דרבקין סיגלוב אלינה
ולצמן מור
זועבי פאטמה
זורסקי שיר
חוסין נור אלדין
חורי חנא
חנימוב אלכסנדר
יאסין אסיל
כץ רותם
כתר אדר
לוי ראם
מויאל תמר
מושייב חסיד
מזרחי דולב
מיכאלי מרים
נואמר רועי
סולימן הילה נויה
פודפלקו אנסטסיה
פראח חאתם
פרוינד נטע- לי
פרי דניאל
פרידמן נעמה
שובל הילה
שמעוני אביה
שרון רחלי


הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

מחלקהשם מלארמת סיום
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
ברוש אסףהצטיינות יתרה
כהן כפירהצטיינות יתרה
ניר גלאלהצטיינות יתרה
בלנק גרגוריהצטיינות
בן- משה יובלהצטיינות
דגני איתיאלהצטיינות
ולרשטיין רומןהצטיינות
חדד נירהצטיינות
לוינוב פרץהצטיינות
עזרא מנשההצטיינות
קפישי מרואןהצטיינות
רחמני תומרהצטיינות
שחף חןהצטיינות
אבו ג'בל פארס
אורינובסקי מיכאל
אזולאי אליהו
אטיאס- מצליח שלהבת
אלפייה יוסי
אסייג אביטל
אפרים דניאל
אשכנזי יונתן
בן- אבו אלחנן
ברבי איתי
גואנון דוד
גולן דניאל
גולן לודמילה
גריצוק דמיטרי דניאל
דוד שמואל
דותן אוריאל
דרעי אביחי
היילו אביתר
הראל אבישי
זעאתרה טארק
זעפראני אלעד
ח'ורי שאוקי
חגיגי יעקב
חמד עמרי ששון
יעקובוביץ אלישיב
יצקן איתי
ירום אלי
ישראילית דמיטרי אריה
כהן אביב
כהן אליהו
כהן יהודה אודי
כהן מרדכי
כהן עידן
לוי יצחק
ליבשבסקי גישרמו
לשם צבי
מזרחי יהודה
משמוש מתן
סאלח אברהים
סיני יצחק מתן
סלאח סמיר
סלומון שלמה חיים
עבדול רחמן עבד אל מגיד
עמדי אבישי
קובי אדם
קלנגל אלון
רווה יהונתן
רוטרט מיכל
שבתאי דולב
שטרית אבירם
שלדון רן שמואל
שמיר רפאל
שמעוני יקיר


הנדסת חומרים מתקדמים

מחלקהשם מלארמת סיום
הנדסת חומרים מתקדמים
ביטקובר יונההצטיינות יתרה
מקגון יבגניהצטיינות
בוזגלו אורי הלל מיכאל פול
יגר ליאור
בריק מרינה
בונופיאל מיכל
בוטבול עדיאל
עאזם חנין
ניקולסקי אולגה
מור רותם
אבו- לבן וליד
שעראווי סמאח


הנדסת תעשייה וניהול

מחלקהשם מלארמת סיום
הנדסת תעשייה וניהול
אסייג סימההצטיינות יתרה
הבר מאורהצטיינות יתרה
ליפשיץ מתןהצטיינות יתרה
פנסטרהיים כנרתהצטיינות יתרה
בוטבול אביחיהצטיינות
דנף יקטרינההצטיינות
ורדי מורןהצטיינות
טויזר ניבהצטיינות
ישראל נועםהצטיינות
כהן אהוד שלמההצטיינות
מרציאנו מעייןהצטיינות
סבג טלהצטיינות
סלוצקי עמיתהצטיינות
קיי דניאלהצטיינות
שמש גב ציפיהצטיינות
שרף עינבהצטיינות
אוחיון טל
אוחנה אליאב
אלטחן מיטל
אסף אביה
אריאלי יצחק
ביורק נוריאל
בן- זקן תמר
בן- חורין יעקב
בן- ישי אפרת
בן- משה גל
בן- שבת לירן
בנבנישתי תימור
ברסלבסקי מרק
גולדמן אריאל
גולדשטיין שירה
גור רועי
גל-עד ברק
גליקמן דוד
דויטש מיטל
דרובלס שיר
וויל יהונתן
וולקוב פבל
זהבי אהרון יהושע
חדוות אלירן
חמטוב שפי לי שפרה
חיון ארז
חסון אלישע אדר
טהרלב עודד
כהן רחל
כחלון נופר
כצבמן אנדריי
לב גד
לוי מיטל
לונשטיין טוביה יהודה
ליאמיץ לודמילה
ליטמן אריאל
מזור עמרי יוסף
מזרחי אבי
מלקמן צבי
מסיכה עדי
מרדכי מורן
מרציאנו מאור
ניר עמית
סירוטה ויטלי
סלימאני מרדכי
סער איילת
ערמוני ניר
פארס פאיז
פדריבה מטיאס
פולק מור
פילס מור
פלמובטי מיכל
פסטרנק איל
פרי גליה
פרידמן צבי
קול אלון
קושנר דן
רווח חגי
רוזנברג אלכסנדרה
רותם עמיר
שב שמואל
שבו נועם גד
שחר שני
שיפמן שלמה
ששון עדי
משתפים איתנו פעולה
רוצה להיות מהנדס? מלא/י פרטים
אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה
יעוץ ורישום פועל בימי א-ה בין השעות 9:00 – 19:00 | טלפון: 9087*