אסף גינצבורג

אסף גינצבורג

הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, מחזור תשס"ב

היחס האישי והממוקד לכל סטודנט במכללה, בתחילת דרכה ובהמשך עם הגידול במספר הסטודנטים, וכן מערך המלגות הענף בו מגויסות תרומות רבות המאפשרות קבלת מלגה לכל סטודנט, סייע לי רבות בשנות לימודי.

עצם הפיכת המכללה למוסד אקדמי מוכר אשר מעניק תארים אקדמיים מוכרים בתקופה כל כך קצרה מעיד על הרצון העז של הסגל המקצועי והמנהלתי של המכללה להצליח ולהתקדם ולהוות מוסד מוביל בתחום ההנדסה בארץ.

את פרויקט הגמר שלי ביצעתי בחברת אינטרליג'נט המתעסקת בצב"ד. מטרת הפרויקט הייתה לפתח רעיון אשר יאפשר מדידת ליניאריות של מגבר באמצעות הזרקת טון בודד ולא כפי שנהוג באמצעות הזרקת שני אותות לתוך מסכם הספק. ישום הרעיון והמשך עתידי יאפשר למהנדס הבודק ליניאריות של מגבר צורת עבודה נוחה ויעילה יותר.

כיום הנני עובד בחברת NDS אשר בהר חוצבים שבירושלים. החברה מפתחת כרטיסים חכמים אשר מאפשרים קיום כדאי לטלוויזיה בתשלום, פלטפורמות של טלוויזיה אינטראקטיבית, שידורי טלוויזיה בפרוטוקול אינטרנטי. תפקידי בחברה הינו כמנהל קבוצה של מהנדסי מערכת אשר תפקידם לתמוך ולסייע בכל מערך המחקר והפיתוח של החברה. במסגרת התפקיד עלינו להקים ולתחזק מערכות חומרה ותוכנה אשר זהות למערכות שקיימות אצל שדרני הטלוויזיה בארץ ובהרבה מדינות נוספות בעולם.