הנדסת תעשייה וניהול הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון B.Sc.

לימודי הנדסת תעשייה וניהול לתואר ראשון .B.Sc
שלום וברוכים הבאים,

הנדסת תעשייה וניהול עוסקת בשיפור ביצועי הארגון, משימה שנכללים בה כל מרכיבי הארגון, לרבות ציוד, חומרים, משאבי אנוש, מערכות מידע ומערכות לוגיסטיות. המקצוע עוסק בתיאום בין כל הגורמים הללו במטרה להביא את הארגון לביצועים מרביים. מהנדס תעשייה וניהול אחראי על אפיון, ניתוח ופיתוח, תפעול ותחזוקה של תהליכים ומערכות וכן הוא אמון על שיפור מתמיד בביצועי הארגון. יעדיו הם הקטנת העלויות הכרוכות בתהליך מתוך התחשבות בבעלי עניין: לקוחות, בעלים, עובדים וספקים. מכאן שהשפעת מהנדס תעשייה ניהול על מצב הארגון היא מכרעת. הנדסת תעשייה וניהול היא תחום מבוקש הנחשב למאתגר, דינאמי, מספק ומתגמל המאפשר לשלב בתוכו תחומי עניין רבים בהתאם לארגון אליו משתייך המהנדס.

מה תפקידו של מהנדס תעשייה וניהול?

כל ארגון, מגודל בינוני ומעלה, זקוק למהנדסי תעשייה וניהול. רבים מהמנהלים הבכירים בחברות במשק, התחילו את הקריירה שלהם כמהנדסי תעשייה וניהול.
בתום לימודיך בעזריאלי מכללה להנדסה, תוכל להשתלב בארגונים מתחומי היי-טק (אינטל, מוטורולה, אמדוקס וכיו"ב), תחומי השירות (בנקים, ביטוח, משרדי ממשלה וכיו"ב), ומתחומי התעשייה הקלאסית (תנובה, אוסם, נמלים).
במלים אחרות, תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, יאפשר לך להשתלב בכל ענפי המשק, יכולת המקנה לך גמישות תעסוקתית גבוהה ביותר, ומאפשר קידום במסלול הניהולי בארגון, עד לרמות הבכירות ביותר.

לימודי ערב במחלקה להנדסת תעשייה וניהול- תואר מהנדס B.Sc. בהנדסת תעשייה וניהול

 

הנדסת תעשייה וניהול תנאי קבלה

לתחום נוספים בלימודי תואר בהנדסה

משתפים איתנו פעולה
רוצה להיות מהנדס? מלא/י פרטים
אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה
יעוץ ורישום פועל בימי א-ה בין השעות 9:00 – 19:00 | טלפון: 9087*