מעבר לתוכן העמוד מעבר לתפריט תחתון

שירותי המחשוב

ברוכים הבאים לעמוד המחשוב כאן תוכלו למצוא קישורים והנחיות לשימוש בשירותי המחשוב של המכללה כגון: כיצד לבצע פתיחת חשבון משתמש. כיצד לשנות או לאפס סיסמא לשירותי המחשוב. כניסה לדואר האלקטרוני. הנחיות להתחברות לרשת האלחוטית באמצעות מחשב נייד ועוד.

יש לשמור קבצים רק על כונן רשת H - כונן זה הינו אישי והגישה אליו היא ע"י הסטודנט בלבד. כונן זה מגובה ולכן ניתן לשחזר ממנו מידע במקרה הצורך. מומלץ לשמור קבצים באותיות לועזיות (אנגלית). בכונן זה קיימות ספריות מובנות (Mail, public_html), אין לשנות, למחוק ו/או להוסיף לספריות אלו דבר אין לשמור קבצים על שולחן העבודה (Desktop) – ניתן לשים עליו קיצורי דרך בלבד, שמירת קבצים בשולחן העבודה יכולה להביא לאובדן קבצים בכניסה הבאה למערכת. אין לשמור קבצים על כונן מקומי C – כונן זה, נגיש לכולם ונמחק בעת כיבוי המחשב.

שימוש במעבדות למחשבים יש להיכנס עם שם משתמש וסיסמא - אין להזיז את המחשב או לנתק אביזרים נלווים - אין לשוחח בטלפון נייד או לשמוע מוזיקה בצורה המפריעה לאחרים - אין להכניס אוכל ושתיה למעבדות שימו לב! יש לשמור על הציוד במעבדות, אי ציות יגרור עבירת משמעת שתידון בוועדת משמעת!
קרא עוד
הצטרפו ללימודי הנדסה בעזריאלי לפרטים נוספים

הצטרפו ללימודי הנדסה בעזריאלי
*שנה ראשונה חינם לחיילים משוחררים ובוגרי שירות לאומי