סמינר 'תמורה'- עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

בס"ד

 

סמינר 'תמורה'- עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בירושלים הוקם מתוך מטרה לתת את המענה האיכותי ביותר לביקוש האדיר ללימודי הנדסה והיי טק ברמה מקצועית גבוהה באקלים חינוכי רוחני ללא פשרות.

תחומי הלימוד בסמינר 'תמורה' – 'עזריאלי' המכללה האקדמית להנדסה:

הנדסת תוכנה

הנדסת תעשיה וניהול עם התמחות במערכות מידע

– תחומי הידע הללו מכשירים את הבוגרות להתפרנס ממקצועות רווחים בתחומי עולם ההייטק בתפקידי פיתוח וניתוח מערכות מורכבות בענפים מגוונים.

החזון שלנו שעל פיו פועל הצוות החם והאכפתי – להעניק לכל בת מכל מקום, את ההזדמנות ללמוד לתואר מבוקש ויוקרתי ולהשתלב בהצלחה בתעסוקה מכובדת ומתגמלת,  בד בבד עם שמירה על העקרונות והערכים.

ב"תמורה" – עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה אנו מעניקים בנוסף לחלק המקצועי גם מעטפת תורנית וחברתית:

הלימודים משולבים בשיעורי השקפה, הלכה והבית יהודי, ומועברים על ידי צוות רבנים מהשורה הראשונה. כשמטרת העל היא להכין את הבוגרות למוכנות מלאה לבנית בית נאמן בישראל, ולתת להן החכה שתאפשר כושר השתכרות גבוה ורווחה כלכלית כמפרנסות יחיד בבית של תורה..

לימודי המקצוע אינטנסיביים ומתאימים לשנות הנעורים הפנויות ללמידה. בנוסף למערכת התמיכה הלימודית, תמורה מאפשרת להצליח גם בשינוי הסטאטוס במזל טוב, כמו הקמת בית והרחבת המשפחה.

המסגרת כוללת הווי חברתי המותאם לבוגרות "בית יעקב", דגש על אווירת לימודים נעימה תוך עזרה והפריה הדדית בין התלמידות.  תמיכה וקשב מלא מהצוות עבור כל דבר ועניין.

נשמח לראותך מצטרפת לשורות הסמינר.

 

ליצירת קשר:

לינק לדף נחיתה

02-5638776

office@tmura.education

 

לינק להורדת הפרוספקט

לינק להורדת חוברת מידע לנרשמת

לינק להורדת תוכנית הלימודים של תוכנה מח"ר

לינק לתוכנית הלימודים של תעו"נ מח"ר

לינק להורדת פרטי התקשרות של צוות סמינר תמורה

קרא עוד