לימודי מהנדס בכל תחום הם לימודים מבוקשים הרלוונטיים תמיד לטכנולוגיה המתפתחת כל הזמן ולכך שהיא מלווה אותנו בכל תחום, כולל בפעולות היומיומיות ביותר. אחד מתחומי ההנדסה המשתלב היטב בכל ענפי התעשיה, מהייטק ועד תעשיה כבדה הוא הנדסת מכונות. ידע נרחב בתכנון מכונות ותפעולן בהיקף נרחב הוא קריטי לתהליכי ייצור בכל התחומים. לכן צעירים רבים לפני לימודים בודקים מהנדס מכונות תנאי קבלה. ישנם מוסדות לימוד בהם מהנדס מכונות תנאי קבלה הם נוקשים. עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בחרה לבוא לקראת המועמדים ככל האפשר באמצעות תנאי קבלה הגיוניים וגם באמצעות מכינה לאלה שאינם עומדים ברף של מהנדס מכונות תנאי קבלה אך מעוניינים ללמוד את התחום.

לימודי מהנדס

כאמור, לימודי מהנדס הם מהלימודים הגבוהים הנחשבים והמבוקשים ביותר. מהנדס בכל תחום משמעו מומחה, אדם בעל ידע רחב ומקיף היודע לראות את התמונה המלאה בתחום כלשהו, לתכנן תכנון רחב היקף וארוך טווח. מהנדס זקוק גם לידע תיאורטי וגם לכלים מעשיים. לימודי מהנדס בתחומי ההנדסה השונים כמו הנדסת חשמל ומחשבים שמציעה עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה משלבים בין לימודים תיאורטיים המהווים בסיס רחב לבין כלים ועבודה מעשית. מרצים רבים במכללה מגיעים מן התעשיה באותו תחום ולכן תכנית הלימודים מותאמת התאמה מלאה למתרחש בעולם התעשיה והיא דינמית ומתחדשת.

הנדסת חשמל ומחשבים

הנדסת חשמל ומחשבים היא מתחומי ההנדסה המוכרים ביותר. כמו מהנדס מכונות תנאי קבלה, גם תנאי קבלה ללימודי הנדסת חשמל ומחשבים נבדקים על ידי רבים המעוניינים ללמוד את התחום. מהנדס חשמל או מהנדס מחשבים יזכה למשכורת נאה מאוד ולמבחר גדול של מקומות עבודה בהם יוכל להשתלב. ממש כפי שמהנדס מכונות תנאי קבלה בעזריאלי הם הגיוניים וסבירים, כך גם תנאי קבלה להנדסת חשמל ומחשבים. המסלול המשלב של הנדסת חשמל ואלקטרוניקה בעזריאלי יוצר את החיבור המבקש בין תחום החשמל לתחום המחשבים.

הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים

בין אם אתם בודקים מהנדס מכונות תנאי קבלה או תנאי קבלה ללימודי הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים, עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בירושלים מספקת יתרונות רבים לסטודנטים ולבוגרים: היתרונות מתחילים כבר בתנאי קבלה סבירים כשאין צורך להפוך עולמות בכדי להתקבל ובכל מקרה המכינה עומדת לרשותכם. יתרון שני בלימודי הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים במכללה הוא רמת הלימודים הבלתי מתפשרת ותכנית הלימודים המספקת לכם בדיוק את הכלים הנדרשים והעדכניים ביותר. יתרון שלישי הוא האווירה הנעימה. בעזריאלי מאמינים שרצינותו של מוסד אקדמי אינה סותרת את היותו נעים, משפחתי, חמים ובעל אווירה צעירה ודינמית. סטודנטים ובוגרים מרוצים הם ההוכחה.

קרא עוד