מקצוע המהנדס הוא מקצוע יוקרתי ונחשב. מהנדסים מבוקשים בכל ענפי התעשיה, בין אם המומחיות שלהם היא הנדסה מכונות, הנדסת תוכנה או מחשבים. על מנת לצאת עם כל הכלים בתחום הנדסה מכונות חשוב לבחור במקום לימודים השומר על רמת לימודים גבוהה מאוד ומקפיד לעדכן את חומר הלימוד בהתאם להתפתחות ולחידושים שישנם כל הזמן. רק כך יכול בוגר תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה לעמוד בדרישות מקומות עבודה ולהשתלב. עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בירושלים מקפידה על רמת לימודים גבוהה וקשר מתמיד עם התעשיה.

הנדסה פרמצבטית

הנדסה מכונות, מחשבים או חשמל הם תחומי הנדסה מוכרים במיוחד אך ישנם תחומי הנדסה נוספים ומרתקים לא פחות. אחד מהם הוא הנדסה פרמצבטית. הנדסה פרמצבטית עוסקת בכל הקשור לתהליכי פיתוח וייצור של תרופות. כולנו יודעים מניסיון עד כמה תרופה שתוכננה ויוצרה היטב ובאופן מקצועי יכולה לשפר את המצב הבריאותי ואף להציל חיים. לימודי הנדסה פרמצבטית בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה, ממש כמו לימודי תואר בהנדסת חשמל, נותנים לסטודנטים ערך מוסף. ההתמחות בלימודים היא גם במזון כך שהסטודנטים יוצאים עם הכשרה גם בתחום התרופות וגם בתחום המזון.

לימודי תואר בהנדסת חשמל

תחום הנדסה מכונות רלוונטי לכל ענפי התעשיה המבוססים כולם על עבודת מכונות ייצור מסוגים שונים. גם לימודי תואר בהנדסת חשמל יהיו תמיד רלוונטיים. כל ענפי התעשיה היו מושבתים לחלוטין ללא חשמל וללא מהנדס חשמל מומחה בחברה. לימודי תואר בהנדסת חשמל בעזריאלי מעניקה למעשה תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה. כך, ממש כמו בלימודי הנדסה פרמצבטית שנותנים גם הכשרה בתחום המזון, כך בוגרי הנדסת חשמל מתמחים גם באלקטרוניקה.

תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה

עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה הוא אחד המוסדות שבהם יכולים הסטודנטים לקבל הכשרה כפולה וללמוד לתואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה. אין ספק שאלה לימודים מאתגרים, אך כמו בתחום הנדסה מכונות ותחומי לימוד אחרים, הסטודנטים מקבלים את כל הכלים ואת כל התמיכה לה הם זקוקים במהלך הלימודים. דלתם של המרצים תמיד פתוחה לסטודנטים בכל בעיה או שאלה. האווירה המשפחתית והחמימה נותנת לסטודנטים תחושה של בית. עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה היא גם המקום היחיד בירושלים המתמקד בתחום ההנדסה ומציע מגוון לימודי הנדסה, מהנדסה מכונות ועד הנדסה פרמצבטית. הסטודנטים נדרשים לעמוד בדרישות גבוהות ולהשקיע בלימודים לא מעט זמן ואנרגיות, אך התנאים הטובים והאווירה הנעימה מקלים עליהם ומאפשרים להם למצות את מלוא הפוטנציאל.

קרא עוד