הנדסת מכונות, לימודי הנדסת מחשבים, לימודי הנדסת חומרים מתקדמים

בישראל ישנה התפתחות והתקדמות מתמדת בכל תחומי התעשייה, הן בהייטק והן בלואו טק. לכל סוגי התעשיה דרוש כוח אדם מיומן ובעל השכלה וידע רחבים בתחומי ההנדסה השונים. עם לימודי תואר בהנדסת תעשיה וניהול ניתן להשתלב הן בהייטק והן בלואו טק. לימודי תואר בהנדסת תעשיה וניהול רלוונטיים בכל תחומי התעשיה. לכן, חשוב ללמוד במקום רציני המתמקד בלימודי הנדסה כמו עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים.

הנדסת מכונות

לימודי תואר בהנדסת תעשייה וניהול הם רק אחד מסוגי התארים שמציעה עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים. במכללה ניתן לבחור גם לימודי הנדסת חומרים מתקדמים, לימודי הנדסת מחשבים, הנדסת מכונות, הנדסת חשמל ועוד. זהו למעשה המוסד האקדמי היחיד בירושלים המתמקד כל כולו בלימודי הנדסה. ההתמקדות בתחומי ההנדסה בלבד יוצרת מצד אחד רמה אקדמית גבוהה מאוד ומתן ארגז כלים איכותי לבניית קריירה בהנדסת מכונות ובשאר תחומי הלימוד לכל סטודנט וסטודנט וכן יצירת תשתית אנושית מעולה לתעשיה הישראלית.

לימודי הנדסת מחשבים

אם במוסדות המוכרים ברמה ארצית ללימודי הנדסה תנאי הקבלה ללימודי תואר בהנדסת תעשייה וניהול או לימודי הנדסת מחשבים הם מחמירים מאוד ונותנים הזדמנות רק למגיעים עם פסיכומטרי גבוה מאוד בשילוב תעודת בגרות טובה מאוד, עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים מציבה תנאי קבלה הוגנים מאוד למועמדים שלה. כאן חובת ההוכחה חלה על סטודנט במהלך לימודי הנדסת חומרים מתקדמים, לימודי הנדסת מחשבים או כל תחום לימודים שיבחר. התוצאה היא התמקדות הסטודנט בלימודים עצמם ופחות במהלכים הקודמים לקבלה. כך יכול כל סטודנט להוכיח את יכולותיו בדבר האמיתי.

לימודי הנדסת חומרים מתקדמים

אחד התחומים המרתקים ביותר והמסקרנים הוא לימודי הנדסת חומרים מתקדמים. לימודי הנדסת חומרים מתקדמים ניתן ללמוד בשני מסלולים: מיקרואלקטרוניקה וטכנולוגיות סביבתיות. אם לימודים לתואר בהנדסת תעשייה וניהול וגם בהנדסת מכונות עוסקים במקרו, בלימודי הנדסת חומרים מתקדמים מסלול מיקרואלקטרוניקה עוסקים במיקרו, קצת בדומה ללימודי הנדסת מחשבים שגם בהם יש ירידה לפרטים הקטנים ביותר. טכנולוגיות סביבתיות הוא תחום מבוקש מאוד היום, לא פחות מלימודי תואר בהנדסת תעשייה וניהול, חשמל או מחשבים. אם אתם תוהים מה עוד ייחודי בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה, אז כאן כל האווירה שונה לגמרי. כאן תוכלו ללמוד באווירה חמימה ומשפחתית, עם סגנון צעיר, דינמי וכיפי, כי כאן מאמינים שצריך ליהנות מהדרך ולא רק מהתעודה!

קרא עוד