הנדסת חומרים היא תחום נדרש בכל ענפי התעשיה. בין אם מדובר על טקסטיל, מזון, מוצרי חשמל או מחשבים, הצלחת תהליכי הייצור בכל תחום תלויה בעבודה נכונה עם חומרים. לכן, לימודי הנדסת חומרים בירושלים הם מבוקשים. עד לאחרונה כלל לא היו לימודי הנדסת חומרים בירושלים כשגם תחומי הנדסה אחרים כמו לימודי הנדסת מערכות מידע לא היו כמעט. עזריאלי המכללה האקדמית להנדסה בירושלים מציעה מגוון רחב של לימודי הנדסה ברמה גבוהה ומקצועית.

לימודי הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים

אם לימודי הנדסת חומרים בירושלים נחשבים לתחום ייחודי, לימודי הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים הם מוכרים יותר לכולם ולכן גם מבוקשים מאוד. לרוב, ביקוש גבוה גורר בעקבותיו תנאי קבלה נוקשים. בעזריאלי המכללה האקדמית להנדסה תנאי הקבלה ללימודי הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים כמו גם ללימודי הנדסת מערכות מידע הם סבירים וידידותיים. גישת המכללה היא שהאתגר האמיתי בו אמורים הסטודנטים להתרכז הוא הלימודים עצמם ולכן רמת הלימודים במקום גבוהה. כאן יגשו הסטודנטים ללימודי הנדסת אלקטרוניקה ומחשבים או לימודי הנדסת חומרים בירושלים עם אנרגיות ומוטיבציה.

מהנדס חשמל לימודים

אם במוסדות לימוד רבים מהנדס חשמל לימודים עוסקים בחשמל בלבד, בעזריאלי המכללה האקדמית להנדסה בירושלים ישנו שילוב מנצח בין חשמל לאלקטרוניקה כך שעבור סטודנט הבודק  אפשרויות של מהנדס חשמל לימודים, עזריאלי המכללה האקדמית להנדסה בירושלים היא מקום מצוין. מעבר לשילוב בין החשמל והאלקטרוניקה ובדומה ללימודי הנדסת חומרים בירושלים או לימודי הנדסת מערכות מידע במכללה, מושם דגש רב על חומר לימודים עדכני המתאים את עצמו להתפתחויות ולחידושים הרבים שישנם בתעשיית החשמל, האלקטרוניקה, המחשבים ועוד. המכללה מציידת את בוגריה בארגז כלים מעשי ולא רק ידע תיאורטי להשתלבות מהירה במקום עבודה.

לימודי הנדסת מערכות מידע

בדומה ללימודי הנדסת חומרים בירושלים, גם עבור לימודי הנדסת מערכות מידע עזריאלי המכללה האקדמית להנדסה בירושלים מספקת רמת לימוד גבוהה ממיטב המרצים. כאן, למרות הרמה הגבוהה, סטודנטים נהנים גם בלימודי הנדסת מערכות מידע. המטרה היא להביא להצלחת הסטודנטים ולא להכשלתם. בין אם אלה סטודנטים ללימודי הנדסת מערכות מידע או תחום אחר, הסטודנטים מקבלים תמיכה מעבר לשיעורים עצמם. המרצים נכונים לענות תמיד על שאלות ויוודאו שסטודנט אינו מרגיש מאחור בהבנת חומר הלימוד. הוסיפו את האווירה המשפחתית והנעימה של המכללה וקבלו לימודי הנדסת מערכות מידע כמו גם לימודי הנדסת חומרים בירושלים שהם חוויה אמיתית.

קרא עוד