אחד התחומים המבוקשים והרלוונטיים ביותר היום הוא הנדסה חשמל. מהנדס חשמל הוא מקצוע שתמיד יהיה נחוץ בענפי התעשיה השונים, החל מאלקטרוניקה ומחשבים ועד תעשיות כבדות או בכל הנוגע לתשתיות ואנרגיה. לכן, לימודי הנדסה חשמל הם מתחומי הלימוד המבוקשים אליהם מנסים סטודנטים רבים להתקבל. תנאי הקבלה להנדסה חשמל הם לרוב גבוהים ודורשים ממוצע בגרות ופסיכומטרי גבוהים מאוד. עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה פותחת את הדלת לתחום באמצעות תנאי קבלה שאינם דמיוניים ונותנת אפשרות לשפר את נקודת הפתיחה שלכם באמצעות מכינה ייעודית להנדסה.

לימודי הנדסת חשמל ומחשבים

הנדסה חשמל נוגע לתחומים שונים בתעשיה אך במיוחד למחשבים לכן שילוב של לימודי הנדסת חשמל ומחשבים הוא שילוב מנצח. בעזריאלי מכללה אקדמית להנדסה המתמקדת בתחומי ההנדסה ישנו החיבור המבוקש של לימודי הנדסת חשמל ומחשבים במסלול ייחודי של לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה שהולכים יחד. לימודי הנדסת חשמל ומחשבים נותנים את כל הכלים המקצועיים להשתלבות מהירה וטובה בעבודה לאחר סיום הלימודים. מרצים רבים במכללה מגיעים מן התחום ונמצאים במקביל גם בתעשיה וגם באקדמיה כך שחומר הלימוד נשאר עדכני ומתחדש על פי החידושים בתחום.

לימודי הנדסת אלקטרוניקה

כאמור, התחום של הנדסה חשמל מחובר חזק מאוד לאלקטרוניקה ולכן בעזריאלי סטודנט שלומד הנדסה חשמל יקבל גם לימודי הנדסת אלקטרוניקה. אם במוסדות אחרים ישנה הפרדה בין החשמל לאלקטרוניקה, בעזריאלי ברור שהשניים הולכים יחד וסטודנט להנדסת אלקטרוניקה מקבל לימודי הנדסה חשמל. האלקטרוניקה נמצאת עמוק בתחומי התקשורת, הרפואה וכמובן המחשבים. תפקידו של מהנדס אלקטרוניקה הוא רחב ומלא עניין. הוא עוסק במגוון נושאים הקשורים לא רק למחשבים אלא גם נושאי קרינה והמרת אנרגיה, עיבוד אותות ועוד. לכן בוגר לימודי הנדסת אלקטרוניקה יקבל את כל הכלים הנדרשים לעבודה בכל אחד מהאספקטים הנכללים בתחום.

לימודי הנדסה חשמל

ישנם לא מעט מוסדות לימוד המציעים לימודי הנדסה חשמל. למה ללמוד הנדסה חשמל דווקא בעזריאלי? לעזריאלי ישנם מספר יתרונות על פני מוסדות אחרים: השילוב בין החשמל לאלקטרוניקה ומחשבים, רמת הלימוד הגבוהה והמקצועיות, השאיפה לחדשנות ועדכנות וחיבור עם צרכי התעשיה. מעבר לכך הלימודים במקום הם חווייתיים. האווירה במקום חמימה וביתית, כולם מכירים את כולם, כולל את צוות המנהלה ומרצים, המקום מעוצב בסגנון כיפי, צעיר ומזמין. הסטודנטים יקבלו את כל התמיכה והעזרה הנדרשות לא מעט בלימודי הנדסה חשמל. עזריאלי היא המכללה היחידה בירושלים המתמקדת כולה בתחומי ההנדסה. לכן, אם תחום ההנדסה מדבר אליכם, עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה בירושלים היא מקום מצוין עבורכם.

קרא עוד