סטודנטים בשיעור עם פרופ' ישראל רינגל - המחלקה להנדסת פרמצבטית ספר טלפונים

ספר טלפונים – סגל המכללה




במידה ואין מספר טלפון ישיר, נא חייגו 02-6588000 והקישו את מספר השלוחה המבוקשת.
לשליחת דואר אלקטרוני, נא להקליק על השם המבוקש.
פקס המכללה: 02-6588001

 

שם תפקיד טלפון ישיר  שלוחה
אבו טועמה סוסן רכזת בני החברה הערבית 02-6591824 1824
אביב ברוך ראש צוות אחזקה 02-6591841 1841
ד"ר אבישי דוד מנהל מעבדות תעשייה וניהול 02-6591848 1848
אדלר מעיין מנהלת חשבונות 02-6588069 8069
ד"ר אוברוצקי אושרית סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591807 1807
ד"ר אופק אלמוג רקפת המחלקה להנדסת חומרים מתקדמים, יו"ר ועדת משמעת 02-6588067 8067
ד"ר אזולאי דורון סגל אקדמי, ראש תחום פיסיקה 02-6591849 0149
אטיאס אורטל עוזרת אדימנסטרטיבית- מנהל הסגל 02-6588077 8077
ד"ר אייזנברג אלכס סגל אקדמי, ראש תחום מתמטיקה 02-6588085 8085
אינבינדר אינסה סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6591819 1819
אליהו ענבל מנהלת רכש ומכרזים 02-6588012 8012
ד"ר אללוף מרים סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6591866 1866
אלמדוי אתי יועצת אקדמית, מרכז יעוץ ורישום 02-6588046 8046
אלקלעי רבקה רכזת תכנית תורנית- חברתית 02-6591831 1831
אסולין רחל רכזת ראשי מחלקות 02-6588056 8056
פרופ' אקסמן יעקב סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה, ראש תכנית המצטיינים ע"ש גיטה שרובר 02-6591859 1859
ד"ר בוריס ביגון סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591838 1838
בלוסטוצקי דינה  רכזת ארגון בוגים והכוון תעסוקתי 02-6591883 1883
ד"ר בן-אב רדאל  סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה, יו"ר ועדת הוראה -02 6588050 8050
פרופ' בן אליהו זוהרי רחל ראש המחלקה להנדסת תוכנה 02-6588075 8075
בן דוד רחלי רכזת אדמיניסטרטיבית- מדור סיוע 02-6591882 1882
ד"ר בן צבי דורון סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6591850 1850
בן-שימול בלה ראש צוות מדור סטודנטים 02-6588057 8057
בנימיני אסף יועץ קורסים, עזריאלי לימודי המשך 02-6591833 1833
ד"ר בנק מרים סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591809 1809
ד"ר בני בר יוסף סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6588079 8079
בראשי מורן יועצת קורסים, עזריאלי לימודי המשך -02 6588043 8043
ד"ר ברכץ דידה סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02- 6591813 1813
ד"ר ברסקי בנימין (יבגני) סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6591840 1840
ברסלבסקי מרק מיישם מערכות מידע 02-6588036 8036
גבאי אבי אחזקה ולוגיסטיקה 02-6591814 1814
ד"ר גור ערן דיקן הסטודנטים, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02- 6588037 8037
גיל אבינועם מנהל בינוי 02-6588005 8005
ד"ר גילון תמר יו"ר היחידה לקידום הלמידה וההוראה 02-6591806 1806
גרינבאום ארי מערכות מידע, ראש תחום סיסטם ותמיכה 02-6588063 8063
גרץ אנה אחראית מעבדת חשמל ואלקטרוניקה 02- 6591832 1832
ד"ר גרשון ברוך סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצבטית 02- 6591842 1842
פרופ' דומב אבי נשיא המכללה 02-6588099 8099
רו"ח דניאל יצחק מנהל אגף כספים 02-6588034 8034
דנקר חגית מנהלת חשבונות ראשית 02-6588064 8064
דר הדר ראש מנהל הסטודנטים 02-6588052 8052
הדאיה יעל מדור שכר לימוד 02-6588070 8070
ד"ר הורוביץ רוני ראש המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6588076 8076
ד"ר הראל אסף סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02- 6591834 1834
הראלי שלמה סגל אקדמי, מתמטיקה 02- 6588089 8089
וולף סוזנה יועצת המכללה והמכינה 02-6588031 8031
וינברג יבגני מנהל מעבדת פיזיקה 02- 6591856 1856
ולרשטיין רומן אחראי בטחון ובטיחות 02-6588092 8092
ד"ר זילברמן משה ראש המחלקה להנדסת מכונות 02- 6591812 1812
ד"ר זנגביל אביגדור סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חומרים מתקדמים 02- 6591816 1816
חוסקי אור רכזת אדמיניסטרטיבית- תכנית היזמות  02-6588033 8033
חן חרות יועצת אקדמית, מרכז ייעוץ ורישום 02-6588041 8041
חן ענת מנהלת משאבי אנוש 02-6588035 8035
ד"ר חסין יהודה סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6588080 8080
ד"ר חסלבסקי ויטלי סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות 02-6591826 1826
טל נסימי לימור רכזת מדור סטודנטים 02-6591846 1846
טפליה גלי סגל אקדמי, מתמטיקה 02-6591845 1845
טרזי רחלי רכזת רכש 02-9561865 1865
ד"ר יגל ראובן סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6588044 8044
יזדי שרית עוזרת סגן נשיא לעניינים אקדמיים 02- 6591804 1804
ינובסקי ורוניקה חשבת שכר 02- 6588065 8065
יעקובי טל רכזת אדמיניסטרטיבית במנהל הסגל 02-6588055 8055
ירחי יכין מהנדס מעבדת מכונות 02-6591858 1858
כהן יהונתן אחראי מערך helpdesk ואיש סיסטם 02-6588062 8062
כהן עינת לבורנטית במעבדות כימיה 02-6588022 8022
כץ קרול ספרנית 02-6588060 8060
לאו ציפי מנהלת תכנית תורנית- חברתית 02-6591831 1831
ד"ר לוי אבי סגל אקדמי, מתמטיקה 02-6591815 1815
לוי דנה רכזת מכינות 02-6581874 1874
לוי נפתלי לבורנט במעבדות טכנולוגיות פרמצבטיות 02-6588022 8022
לולו שלומציון סגנית נשיא ומנכ"ל 02-6588099 8099
לוסקי שלום מנהל אחזקה 02-6588084 8084
ליאני רועי אחראי תחום וירטואליזציה ואוטומציה 02-6588051 8051
לילינטל יעל חשבת 02-6588068 8068
לינצר נעמה מנהלת המכינות הקדם אקדמיות 02-6588018 8018
ד"ר לסט חגית סגל אקדמי, תחום מתמטיקה 02-6591852 1852
מאיר שלי מרכזת מדור סטודנטים 02-6588003 8003
מויאל שרון  מנהלת מרכז ייעוץ ורישום 02-6588038 8038
ד"ר מור איתן סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצבטית 02-6591827 1827
מזרחי מיכאל מנהל מעבדתתכנית האקסלרטור AtoBe 02-6591869 1869
פרופ' מנדלבאום פנחס ראש המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6588081 8081
פרופ' מנור איתן יועץ הנשיא לעניינים אקדמיים ;
ראש המחלקה להנדסת חומרים מתקדמים
02-6588072 8072
נטליה מנקביץ' לבורנטית 02-6591882 1882
נווה יאיר סמנכ"ל מערכות מידע 02-6588061 8061
ד"ר נתנזון אלכס סגל אקדמי, פיזיקה 02-6591817 1817
סיסו עדי מנהלת מדור סיוע 02-6588048 8048
סלטי מירי מנהלת שיווק; עוזרת נשיא ומנכ"ל 02-6588030 8030
ד"ר סליקטר ירון סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6591862 1862
ד"ר ספז רות ראש תחום כימיה 02-6588054 8054
ד"ר ספיבק בועז סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות 02- 6591837 1837
עוז תמר מנהלת פרויקטים, מנהל הסגל 02-6588058 8058
עזני זוהר חשמלאי 02-6591851 1851
ענר חוה רכזת נגישות וטכנולוגיות מסייעות 02-6588066 8066
ד"ר פינטו גבי אחראי אקדמי- המכינה הקדם אקדמית, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6591843 1843
פירגר אולגה מנהלת ארגון הבוגרים והכוון תעסוקתי 02-6588032 8032
ד"ר פיש כץ אליסון ראש תחום אנגלית 02-6588073 8073
פנירי איריס מנהלת מעבדת תוכנה 02- 6591820 1820
פריד שם טוב דבורית ראש צוות, מרכז ייעוץ ורישום 02-6588039 8039
צברי עינת רכזת המכינה הקדם אקדמית 02-6588028 8028
ד"ר צור דוד שמרית סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6591872 1872
ד"ר קאסם היתם סגל אקדמי, המחלקה להנדסת מכונות 02-6591829 1829
קורן עידית יועצת קורסים, עזריאלי לימודי המשך 02-6591801 1801
פרופ' קלט ארווינג סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6591835 1835
קרביץ אשר סגל אקדמי, פיזיקה 02-6591836 1836
ד"ר קשי גיא סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תעשייה וניהול 02-6591844 1844
ד"ר ראם טלי סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצבטית 02-6591855 1855
רדין איה רכזת משאבי אנוש 02-6588023 8023
רודריג נטע רכזת רכש ומכרזים 02-6588015 8015
רוזנפלד טטיאנה סגל אקדמי, המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה 02-6591853 1853
פרופ' רז נחום תמר סגנית הנשיאה לעניינים אקדמיים 02-6588078 8078
ד"ר רזניק אלכס סגל אקדמי, תחום פיסיקה 02-6588083 8083
רחמימוב אליענה לבורנטית מעבדות מיקרו/ביו 02-6588022 8022
רימון רתם יועצת אקדמית, מרכז ייעוץ ורישום 02-6588047 8047
פרופ' רינגל ישראל סגל אקדמי, המחלקה להנדסה פרמצבטית 02- 6591863 1863
שושני רונית מנהלת מדור בחינות וציונים 02-6588053 8053
שטיינבוך ביאנה סגל אקדמי, מתמטיקה 02-6591839 1839
שטיינברג נטלי מדור שכר לימוד 02-6588071 8071
שיר יפית מרכזת ועדת הוראה 02-6591860 1860
פרופ' שלו דבי ראש המחלקה להנדסה פרמצבטית 02- 6591830 1830
שם טוב מירה יועצת מכינות קדם אקדמיות 02-6588024 8024
שלום מעיין מרכזת מדור בחינות, מנהל הסטודנטים 02-6588090 8090
שריג טל ראש מנהל הסגל 02-6591821 1821
תורג'מן שרון יועצת אקדמית, מרכז ייעוץ ורישום 02-6588040 8040
תבור שי סגל אקדמי, המחלקה להנדסת תוכנה 02-6588074 8074

 

 

משתפים איתנו פעולה
רוצה להיות מהנדס? מלא/י פרטים
 אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה
יעוץ ורישום פועל בימי א-ה בין השעות 9:00 – 19:00 | טלפון: 9087*