טאבלט וספרים- מכינות קדם אקדמיות

מכינותקדם אקדמיות

  מכינות קדם אקדמיות
  מולקולות - הנדסת חומרים מתקדמים

  הנדסת חומרים מתקדמים

   הנדסת חומרים מתקדמים
   הנדסת טכנולוגיות סביבתיות

   הנדסתטכנולוגיות סביבתיות

   הנדסת טכנולוגיות סביבתיות
   מיקרוסקופ - הנדסה פרמצטבית

   הנדסהפרמצבטית

    הנדסה פרמצבטית
    informatic-hp
    הנדסת תוכנה תואר ראשון ושני

    100%
    הנדסה

    environmental-HP

    הנדסהאזרחית וסביבתית

     הנדסה אזרחית וסביבתית
     חוטי חשמל - המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה

     הנדסתחשמל ואלקטרוניקה

      הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
      חלקי פאזל, מציאת פתרונות- הנדסת תעשייה וניהול

      הנדסתתעשייה וניהול

       הנדסת תעשייה וניהול
       גלגלי שיניים - לימודי הנדסת מכונות

       הנדסתמכונות

        הנדסת מכונות

        מחלקות אקדמיות
        העידן הטכנולוגי העלה מאוד את הדרישה למהנדסים מכל התחומים ואיתה גם את היוקרה של המקצוע ושל הלימודים לקראתו. מספיק לדפדף מעט בעמודי ובאתרי הדרושים כדי להתרשם מהביקוש העצום למהנדסים מצד חברות התעשייה והטכנולוגיה. עזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה ירושלים הוקמה על מנת לענות על ביקוש זה, ולהכשיר מהנדסים בעלי תואר B.Sc. למקצועות טכנולוגיים מתקדמים.
        לימודי ההנדסה במכללה מאתגרים ודורשים השקעה רבה, אולם בסיומם תצאו עם מקצוע מבוקש ויוקרתי, כשבאמתחתכם ההכשרה היסודית ביותר לקראת השתלבותכם המוצלחת בשוק העבודה.
        הלימודים מקנים ידע נרחב במדעים ובמקצועות היסוד, המהווה בסיס אקדמי תיאורטי, ועליו נבנים היסודות ההנדסיים-טכנולוגיים ולימודי ההתמחות המעשיים, כולל קורסי מעבדה שונים.
        בשנה הרביעית ללימודים, מבצעים הסטודנטים בכל המחלקות פרויקט גמר, בו הם משלבים את הידע, הכישורים והמיומנויות אשר צברו במהלך שנות לימודיהם, לטובת ביצוע עבודת מחקר יישומית/תיאורטית בחברה מהתעשייה או באוניברסיטה, בליווי מנחה אישי מהאקדמיה. הפרויקט מכין את הסטודנטים לעבודה לאחר סיום התואר, תחת דרישות וצרכים אמיתיים, לקראת השתלבותם בתעשייה המתקדמת.
        בסיום הלימודים, מקבלים בוגרינו תואר B.Sc., המעניק ידע תיאורטי מקיף, וידע מעשי הנגזר מהתאמת תכניות הלימודים לצורכי המשק והתעשייה, ומהחיבור האיתן של המכללה עם חברות מובילות בתעשייה המתקדמת.
        מחלקות הלימוד בעזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה ירושלים:

        הנדסת תוכנה

        לימודי הנדסת תוכנה מקנים ידע נרחב במקצועות הבסיס (מתמטיקה ומדעי המחשב), ובנוסף, מלמדים את הסטודנטים לסגל ראייה מערכתית הנדרשת במקצועות הנדסיים, ולפתח מערכות תוכנה באופן מעשי – חלק ניכר מהלימודים מוקדש לתכנון, ניתוח ופיתוח מערכות תוכנה, הן בעבודה אישית והן כחלק מצוות. לצד אלה, מציעה תכנית הלימודים בהנדסת תוכנה, מגוון קורסים המעניקים מיומנויות חשובות הנדרשות למהנדס תוכנה, בתחומים של פיתוח תוכנה, כלכלה, ניהול עסקי ועוד.
        משך הלימודים במחלקה להנדסת תוכנה הוא ארבע שנים. בשנה הרביעית ללימודים, מבצע הסטודנט פרויקט גמר, תחת הנחייה אישית של מנחה מהאקדמיה ומהתעשייה. עם סיום הלימודים, מוענק לסטודנט התואר האקדמי "בוגר במדעים" בהנדסת תוכנה (B.Sc. in Software Engineering), והוא מוכר בתעשייה כמהנדס תוכנה.

        הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

        הלימודים במחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה שמים דגש על הקניית תשתית מדעית רחבה, מתן כלים להתמודדות עם בעיות הנדסיות בעתיד ועידוד יכולת הלמידה העצמית. בשנתיים הראשונות מתמקדים הלימודים במדעים ובמקצועות יסוד כגון מתמטיקה, פיזיקה, אנגלית, עקרונות בתורת החשמל והאלקטרוניקה, תכנות ושימוש במחשב.
        בשנתיים הבאות נלמדים המקצועות העיקריים של הנדסת אלקטרוניקה והסטודנט בוחר את מסלול ההתמחות: תקשורת או (VLSI (Very Large Scale Integration – התחומים המובילים את העשייה בתחום הנדסת החשמל והאלקטרוניקה בתעשייה, במחקר ובאקדמיה.
        בשנה הרביעית ללימודיהם מבצעים הסטודנטים פרויקט גמר, הנערך בחברה חיצונית, בליווי מנחים מהתעשייה ומהמכללה.

        הנדסת תעשייה וניהול

        לימודי הנדסת תעשייה וניהול מתאפיינים בשילוב לימודים תיאורטיים יחד עם הקניית כלים יישומיים בהנדסה, במחשוב ובמקצועות הניהול. שילוב זה, נובע מהצורך של ארגונים וחברות להתייעל באופן מתמיד, ולהתאים עצמם לסביבה דינאמית הדורשת ללא הרף, שיפור בתפוקתו של הארגון.

        כחלק מלימודי הנדסת תעשייה וניהול, לומדים הסטודנטים מקצועות מדע הנדסיים בסיסיים, כגון: מכאניקה, חשמל ואלקטרוניקה. בתחום הנדסת תעשייה וניהול כוללים לימודי היסוד את המקצועות: הסתברות וסטטיסטיקה, פסיכולוגיה עם דגש על התנהגות ארגונית, ניהול הייצור, בקרה ואבטחת איכות, וניהול פרויקטים.
        תכנית הלימודים במחלקה מציעה שני מסלולי התמחות עיקריים: מערכות מידע וניהול התפעול. התמחויות אלו נבחרו מאחר שהן הנדרשות ביותר במערכות ובארגונים המתמודדים במורכבות, בתחרותיות ובדינמיות של העולם התעשייתי והעסקי כיום.

        הנדסת חומרים מתקדמים

        מטרת תכנית הלימודים במחלקה להנדסת חומרים מתקדמים, היא להכשיר את בוגריה במגוון תחומים במדע החומרים והתהליכים השונים הקיימים בו, לחשוף אותם לשיטות מחקר חדשניות, ולהכינם להשתלבות במחקר ובפיתוח של חומרים חדשים בתעשייה המתקדמת עתירת הידע והטכנולוגיה, או בלימוד לתארים מתקדמים באוניברסיטאות.
        הלימודים במחלקה נפרסים על פני ארבע שנים, אשר במהלכן מוענקת הכשרה רחבה ומעמיקה במדעים (מתמטיקה, פיזיקה וכימיה), המאפשרת הבנה אקדמית של יסודות אלו, ומקנה כלים ומיומנויות ללימוד עצמי והתמודדות אופטימאלית עם השינויים המהירים החלים בתעשייה המתקדמת.
        קורסי ההתמחות המוצעים בתכנית הלימודים הם: התקנים אלקטרו-אופטיים, חומרים למיקרו-אלקטרוניקה, עיבוד חומרים בשיטות מתקדמות ועוד. בנוסף, הסטודנטים לומדים קורסי מעבדה רבים המציגים טכנולוגיות שונות בתחום. במהלך השנה הרביעית ללימודים הסטודנטים נדרשים לבצע פרויקט גמר בתעשייה, לקראת השתלבותם המוצלחת בתעשייה המתקדמת.

        הנדסה פרמצבטית (הנדסת תרופות) בשיתוף חברת טבע

        תכנית ייחודית לעזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה ירושלים, הנערכת בשיתוף עם חברת טבע – מהחברות המובילות בעולם בתחום הפארמה. תכנית הלימודים מתמקדת בהיבטים הנדסיים תכנוניים ותעשייתיים של תעשיית התרופות, ההתקנים הרפואיים והביוטכנולוגיה הרפואית, כמו גם תעשיית המזון, תוספי המזון והקוסמטיקה.
        לימודי הנדסת תרופות מכינים את הבוגרים לעסוק בפיתוח וייצור תרופות ונשאים של תרופות בתעשיות אלה וכן כאנשי אבטחת איכות ורגולציה וכחוקרים לתארים מתקדמים באוניברסיטאות. הלימודים שמים דגש על מדעי הבסיס: כימיה, ביוכימיה, פיזיקה, ביולוגיה, תרמודינמיקה, יסודות בפרמקולוגיה ובפרמקוקינטיקה, וכן קורסי התמחות וקורסי מעבדה בתחום. במהלך שנת הלימודים האחרונה מתבצע פרויקט גמר בתעשייה בליווי אקדמי של מנחה מהמכללה והנחיה מעשית מאיש תעשייה או מחקר בכיר.

        הנדסת מכונות

        לימודי הנדסת מכונות מכשירים את הבוגרים לעסוק בפיתוח, תכנון, ייצור ובקרה של מערכות מכניות על ידי הקניית ידע וכלים המבוססים על הנדסת מכונות קלאסית. השאיפה לחבר את הלימודים ככל הניתן לנעשה בשטח הובילה את עזריאלי – מכללה אקדמית להנדסה ירושלים לזהות את תחום המיקרו-מערכות (MEMS) כתחום מפתח בתעשייה המתקדמת, ועל כן נבחר תחום זה כהתמחות בלימודי הנדסת מכונות.
        תכנית הלימודים בהנדסת מכונות כוללת לימודי בסיס במדעים: הנדסת מכונות קלאסית, מתמטיקה, פיזיקה וכימיה, הנדסה יישומית מתחומים מגוונים כדוגמת: רובוטיקה, מערכות כוח וחום, מיזוג אוויר ועוד.
        ההתמחות במיקרו-מערכות נוגעת בתחומים שונים מעולמות ההנדסה והמדעים ומעניקה לסטודנטים תוספת רב-תחומית משמעותית הן בידע תיאורטי והן בניסיון מעשי באמצעות מערך מעבדות וניסויים מתקדם. פרויקט הגמר, הנערך בשנה הרביעית ללימודים, בליווי מנחים מהתעשייה ומהאקדמיה, מכין את הסטודנטים להתמודדות עם אתגרי התעשייה המתקדמת.

        הנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון

        תכנית יוקרתית המתקיימת בשיתוף עם הטכניון- השנתיים הראשונות ללימודים מתקיימות במכללה והשנתיים הנוספות בטכניון. הלימודים המשולבים, מציעים את ההכשרה הטובה ביותר למקצוע מרתק ומבוקש, המאפשרת להשתלב בקלות בשוק העבודה וכן להמשיך וללמוד לתארים מתקדמים.
        תכנית הלימודים בהנדסה אזרחית וסביבתית מציעה חמש התמחויות: הנדסת מבנים, הנדסת ניהול ובנייה, הנדסת תחבורה, הנדסת משאבי מים וסביבה וכן הנדסה אזרחית כללית.
        תכנית הלימודים שמה דגש רב על מדעים מדויקים (פיזיקה, מתמטיקה, כימיה ואנגלית) ומקצועות הנדסה בסיסיים כגון: מבוא למכניקה הנדסית, מכניקת הזורמים, תכנות מחשבים, ניתוח מערכות וגרפיקה הנדסית. במחצית השנייה של תכנית הלימודים, הסטודנטים לומדים עקרונות תכן מבנים, תחבורה, הנדסת הסביבה, הידרוטכניקה ואת העקרונות והשיטה הנדרשים במדעי הבנייה, בתכן הנדסי ובניהול.
        כתמיכה למערכת הלימודים העשירה, עומדות לרשות הסטודנטים מעבדות למכניקת הקרקע, לדרכים ואספלט, לחומרי בניין, למודלים למבנים, להידרוליקה, להנדסה סביבתית, למדידות ו-GPS, למיפוי ספרתי ו-GIS, לפוטוגרמטריה וחישה מרחוק.
        בסיום הלימודים זכאי הסטודנט לתואר בהנדסה אזרחית וסביבתית של הטכניון.

        לייעוץ אקדמי אישי מלאו פרטיכם

        צור איתנו קשר »

         אני מאשר/ת קבלת מידע פרסומי מהמכללה
        שיתופי פעולה: